Výživivové poradenstvo a osobný tréning

sú najbezpečnejšie spôsoby ako upraviť svoju hmotnosť, či už smerom dole alebo hore. V kombinácii s diagnostikou a analýzou tela, následne správnou úpravou stravy a nastavením pohybových aktivít, sa dajú dosiahnuť viditeľné a udržateľné výsledky. Správna úprava stravy a pohybového režimu, vám nie len pomôžu upraviť hmotnosť, ale aj zlepšia zdravotný stav, a to tou najzdravšou a najprirodzenejšou cestou.

Výživové poradenstvo

Diagnostika a analýza tela

InBody 270

Profesionálny prístroj nielen na zistenie celkovej hmotnosti, obvodu pásu, bokov, ale aj množstva tuku, pomeru viscelárneho tuku,  svalovej hmoty, celkový pomer vody v tele, bazálny metabolizmus, proteíny a minerálne látky a iné.  Určí  WHE a BMI index. Získate komplexnú analýzu  tela,  vhodnú pre správne výživové alebo športové odporúčania.

MaxPuls

Medicínsky prístroj , ktorým vám zistíme váš mentálny a telesný stres, priechodnosť ciev, excentrické zovretie srdca, priemerný tep, elektrosrdečnú stabilitu.  Prístroj nenahrádza lekárske vyšetrenie, ale môže odhaliť prípadné zdravotné problémy a naviesť vás na lekárske vyšetrenie.

Osobný tréning

Osobný tréner
  • Individuálne cvičenie pre 1 – 2 osoby
  • Cvičebný program pripravený pre konkrétneho klienta
  • Zohľadnenie zdravotných problémov
  • Dôraz na správne prevedenie cvikov
  • Rovnomerné zaťaženie
  • Strečing
Telefón: +421 907 787 911
Email: info@fitrelaxstudio.sk
Moyzesova 61
Fit & RelaxStudio, 90028 Ivanka pri Dunaji